Наша команда

 • Сергій Цалковський

  Сергій Цалковський

  Адміністратор

 • Марія Коник

  Марія Коник

  Адміністратор

  Привіт усім ! В компанії Crystal, якій вже 10 років, працюю близько року, але за цей відрізок часу надзвичайно полюбила свою роботу. Вибір сукні для нареченої - це велике задоволення, а особливо коли дівчина має як зовнішню, так і внутрішню красу. Образ завжди можна доповнити вишуканою діадемою, фатою та іншими прикрасами, котрі будуть гармонійно поєднуватися з сукнею нареченої. Моїм завданням є допомогти нареченій обрати ту сукню, котра їй насправді буде до вподоби і від блиску в очах вона буде сяяти на всі 100%. Я вкладаю в цей процес всі свої вміння та навики. Будучи адміністратором в салоні вечірніх і весільних суконь, я б радила усім дівчатам та нареченим завчасно записуватися на примірку, де ми допоможемо Вам підібрати вишуканий образ, також зможемо виконати Ваше індивідуальне замовлення. Наша команда Crystal допоможе Вам створити Вашу власну казку, яка запам’ятається Вам на все життя). Відчуття від отриманого перевершать всі ваші сподівання!!!

 • Наталя Сенатовська

  Наталя Сенатовська

  Консультант

 • Марія Іванчук

  Марія Іванчук

  Консультант

 • Юлія Здобиляк

  Юлія Здобиляк

  Консультант

 • Діана Мицко

  Діана Мицко

  Консультант

 • Софія Бугара

  Софія Бугара

  Адміністратор Crystal Atelier

 • Вероніка Кульба

  Вероніка Кульба

  Консультант

 • Катерина Матіяшек

  Катерина Матіяшек

  Консультант

  Така робота не може не подобатись. Емоції, які отримуєш у процесі, є незамінними! Не бійтеся експерементувати, не бійтеся обрати образ, який може здатися незвичним для Вас, відкрийтеся собі "новій" і ми з радістю допоможемо відчути себе по-справжньому розкішною, екстравагантною, драматично-романтичною нареченою.Я хочу щоб кожна наречена чи випускниця пам'ятала про те, що вона унікальна і неповторна.Так як я вже сама була нареченою, то з впевненістю можу сказати, якщо це ваша сукня, ви її ні за що не проґавите, ви її відчуєте одразу, незважаючи навіть на кількість переміряних!=)

 • Ірина Попаденко

  Ірина Попаденко

  Консультант

  8 місяців працюю в Crystal і дуже люблю свою роботу, брати участь у створенні сукні. Це незабутні та неповторні відчуття, "вловлювати" на собі ці емоції задоволених людей.. тому що саме для Вас ми створюємо наші індивідуальні, креативні та оригінальні моделі. Відчуваємо себе справжніми феями, адже беремо участь у створенні Вашої особистої казки, дня вашого весілля. Хочу дати пораду нареченим – довіряти нашим спеціалістам з краси, оскільки кожній нареченій ми створюємо особливий, гармонійний образ в цілому….взуття та аксесуари підбираємо по відтінку, текстурі та оздобленню сукні…..оскільки кожна наречена - неповторна. Хочу запевнити вас, що ми команда професіоналів, яка зможе підібрати ваш весільний чи вечірній образ, без винятків кожній. Довіртеся нам і ми з радістю поринемо з вами у вашу історію казки, де ви, без запепечень, отримаєте бажаний та неймовірний результат.

 • Анастасія Брикович

  Анастасія Брикович

  Консультант

  Працюю в Crystal Atelier 1 рік і 2 місяці.Найбільше в роботі подобається працювати з такими витворами високої моди, як наші сукні, та людьми, які їх створюють.Я хочу аби кожна наречена, обравши нашу сукню, відчула себе найпрекраснішою жінкою у світі!Мої поради випускницям і нареченим:- При виборі сукні прислухатись виключно до своїх бажань та внутрішнього голосу, адже свято у вас, а не у ваших друзів!):wink:!- Підбір сукні запланувати заздалегідь: 3 місяці до події - ідеально