Презентація нової колекції вечірніх та коктейльних суконь

Друзі, хочемо поділитися фото з презентації колекції бренду WONÁ @wona_concept в нашому салоні!!


Колекція привертає до себе особливими колірними рішеннями: є класичні відтінки - чорний, червоний, білий, але не обійшлося і без яскравих і соковитих фруктових фарб - жовтого, теплого оранжевого, чуттєвого рожевого, а також глітерних блискучих тканин. Жіночні фасони в WONÁ ми підкреслили напівпрозорими тканинами, пишними рукавами і асиметрією ліній.


Запрошеним спікером вечора стала шеф-редактор журналу ELLE Digital і фешн експерт - Анна Іванова @hanna_ivn

Вона розповіла гостям про сучасні тенденції у весільній і вечірній моді і продемонструвала їх на моделях з нової колекції нашого бренду WONÁ.


Вечір підкреслили і наповнили теплом треки DJ Юлії Хромцовой @khromtsovajuliya

Особливе меню для івенту розробила компанія Chief Catering @ chief.catering, які спеціалізуються на п'яти гастрономічних світових напрямках.


Французький бренд з бездоганною репутацією і багаторічною історією Kérastase @kerastase_official надав для наших гостей подарункові тревел набори. Kérastase вже більше 55 років в кожному куточку світу надає для своїх клієнтів найрозкішніші салонні послуги, якісний домашній догляд для волосся і з року в рік змушує кожну дівчину захоплюватися своїм волоссям.


За барвистий декор салону відповідала студія Anna-Maria Decor @anna_maria_decor, наповнивши простір стильними деталями та квітковими композиціями.


Спасибі всім!

І до нових зустрічей!