Створи власний ідеальний образ нареченої

Зовнішній вигляд нареченої створює атмосферу свята, тому до формування весільного образу потрібно підходити з усією серйозністю.

Ключовий елемент образу - весільна сукня. Вона повинна повністю відповідати стилістиці свята, та, що немало важливо, характеру нареченої.

Обирайте правильний фасон весільної сукні. У 2019 році в тренді буде декілька ідеальних фасонів весільних суконь, які дозволяють створити найкращий лук нареченої.

Сукні із декольте чи декольте-ілюзіями. Якщо говорити про модні вирізи, то у 2019 році вони можуть досягати навіть талії. Для більшого комфорту наречених, дизайнери вкривають вирізи прозорою сіткою, яка створює ефект глибокого декольте. Такі сукні візуально видовжують шию нареченій, роблять акцент на грудях і вузькій талії.

Другий елегантний варіант - сукня з довгими рукавами та відкритою спиною. Сьогодні рукава для весільної сукні можуть бути головною деталлю в образі. А поєднання елементу відкритої спини та довгих рукавів доповнять образ тендітної принцеси.

Розкіш завжди в моді! І вразити всіх на власному весіллі можна за допомогою розкішної королівської сукні. В цьому образі ви зможете поєднати і глубокий виріз, і довгі рукава та пишну юбку.