Про салон CRYSTAL

В салоні CRYSTAL представлено три власних бренди, виробництво яких знаходиться у Львові: WONÁ Concept, Eva Lendel та WONA by WONA collection. Це бренди, які вже відомі у світі, а своїм дизайном та якістю давно завоювали любов наречених.

Якщо ви наречена, яка шукає весільну сукню своєї мрії для особливого дня, весільний салон CRYSTAL – ідеальне місце для вас, щоб знайти “цю саму сукню”! Ми прагнемо зробити все можливе, щоб процес купівлі весільної сукні для кожної нареченої був комфортним та захоплюючим. Наша мета – зробити вашу весільну казку реальністю!

  • Найновіші колекціі брендів WONA Concept та Eva Lendel у наявності.
  • Досвід більше 15 років на ринку весільних та вечірніх суконь – ми знаємо про сукні усе!
  • Наявність в шоурумі суконь для усіх гостей свята, а також аксесуарів та необхідних нареченій деталей, що позбавить від довгих пошуків та витрати часу перед днем весілля – насолоджуйтесь моментом!
  • Бренди WONA Concept та Eva Lendel постійні учасники провідних модних весільних тижнів – Barcelona Bridal Week, New York Bridal Fashion Week, Si Sposa Italiana.
Crystal fitting

Fashion-стиліст про ідеальну весільну сукню для твого свята

Ми залучаємо спеціалістів з різних галузей, щоб забезпечити найкращий досвід для наречених. Ми розуміємо, що кожна дівчина має свої унікальні бажання і стиль. Тому пропонуємо широкий вибір весільних суконь від провідних дизайнерів, а стилісти допоможуть вам підібрати сукню, яка відображає вашу особистість і підкреслить вашу красу..

Інтерʼєр CRYSTAL у Львові

Наш весільний салон у Львові пропонує 5 комфортних примірочних та широкий спектром послуг, створює ідеальну атмосферу для вашого візиту. Привітний персонал завжди готовий втілити ваші мрії в реальність. Переконайтесь!

Прокрутити до початку
4