Весільні аксесуари

Обрати ту саму весільну сукню — це лише пів справи. Образ нареченої складається з безлічі дрібничок. Весільні аксесуари —  те, без чого весільний образ не буде довершеним. Команда Crystal Salon з радістю допоможе вам із вибором.


Наші стилісти-консультанти — це команда людей, які чудово розуміються у весільній індустрії. Салон існує вже понад 10 років. За цей час ми одягнули та підібрали аксесуари для понад 1000 наречених з усього світу. Наші клієнтки — це особистості із різним стилем життя та характером. Але для кожної із них важливо, аби день весілля був ідеальним до останньої деталі. 


Весільні аксесуари Львів

Весільні аксесуари купити ви можете у наших салонах, що знаходяться у Києві та Львові. У салоні постійно оновлюється асортимент товарів відповідно до нових трендів та актуальних віянь моди. Ми пропонуємо широкий вибір фати, взуття та будуарну колекцію для наречених. На додаток, часто проводимо різноманітні івенти та майстер-класи для наречених, аби краще поглибити їхні знання стосовно процесу підготовки весілля.


Весільні аксесуари інтернет магазин

Якщо ви звикли приділяти максимум уваги деталям і витрачати на це мінімум часу, то пропонуємо обрати потрібні дрібнички через весільні аксесуари інтернет магазин. На нашому сайті ви можете знайти та обрати аксесуари, які відповідатимуть тематиці та стилю вашого весілля. З усім тим, радимо обирати усе на місці, аби приміряти та роздивитись усе ближче. 


Весільні аксесуари купити

Ті аксесуари, на які вам потрібно першочергово звернути увагу — це фата, взуття та будуарний одяг. 


Фата є традиційним аксесуаром весільного вбрання і це те, що ніколи не виходить з моди. З плином часу лишень змінюється її фасон та довжина. Красива фата може не тільки доповнити ваш весільний образ, а й цілком змінити його. Головне правило — колір фати та сукні обов'язково має бути однаковим. Фасон та тканина можуть бути різними, але витриманими у в одній стилістиці.


Якщо у вас сукня із довгим шлейфом, обирайте до неї довгу фату, яка зможе повністю покрити шлейф. Якщо ж ви обрали сукню класичної довжини, зверніть увагу на фату із мереживною вишивкою. І навпаки, якщо ваша сукня оздоблена камінням та бісером, то фата має бути максимально стриманою. 


Велику увагу варто приділити вибору весільного взуття. Дуже важливо не помилитися із висотою підборів, щоб сукня була не занадто короткою, чи навпаки, довшою, ніж потрібно. Радимо відмовитись від дуже високих підборів і натомість обрати стійку та зручну модель взуття. 


Не варто купувати туфлі зі стразами чи величезним камінням, адже таке взуття буде чіплятися за сукню. Яким би гарним воно не було, це може зіпсувати увесь весільний образ, тому будьте обережні. Також радимо обов'язково розносити взуття перед весіллям. Після однієї чи двох примірок ви не зможете знати напевне, наскільки зручним буде ваше взуття і чи буде вам у ньому комфортно цілий день. 


Обравши фату, взуття, та власне, сукню, не забудьте про підготовку до ранкових зборів нареченої. Найважливіший ранок у житті кожної дівчини повинен бути особливим і зробить його кращим будуарний одяг від Crystal Salon. Ніжні накидки створять ніжний, жіночий образ і ви відчуватимете себе по-королівськи.


Аксесуари — це те, що прикрасить ваше свято і додасть яскравих спогадів з вашого особливого дня. Наші спеціалісти допоможуть обрати весільні аксесуари львів, аби найважливіший день у житті був ідеальним до найдрібніших деталей. 


Онлайн запис