Весільні аксесуари у Львові

У салонах Crystal представлені абсолютно різні моделі фат, наші дизайнери створили кожну з них ексклюзивною. Ми прагнемо, щоб будь-яка дівчина підібрала собі саме ту фату, яка буде ідеально пасувати до її образу нареченої.


Правило 1 

Зазвичай, спочатку наречена обирає сукню, а вже потім аксесуари до неї, тому, якщо ви зупинили свій вибір на сукні зі шлейфом, рекомендуємо купувати довгу фату, яка повністю зможе покрити шлейф, тоді ваш образ буде ніжний і тендітний та буде виглядати дуже романтично.


Правило 2

Якщо ви надали перевагу класичній сукні, фату варто обрати з вишивкою або з доповненням різних прикрас, наприклад, квітів чи абстрактних узорів. Якщо ж сукня оздоблена декором, тоді варто при виборі фати дотримуватися класичного та стриманого стилю.


Правило 3

Колір фати та сукні має бути в одній гамі і не на тон темніше чи світліше. Для вдалої покупки фати, ви можете взяти сукню з собою, аби не прогадати з вибором. Фасон та тканина можуть різнитись між собою, але мають бути в одній стилістиці. 

Якщо визначились із придбанням сукні та фати, настав час подбати про ранок нареченої, адже саме з нього починається ідеальний день вашого подружнього життя. Фотографи та відеооператори закарбовують найзворушливіші моменти, які з часом, ви зможете переглядати знову і знову. Саме тому ранок нареченої повинен бути неперевершеним і в цьому вам допоможе “Будуарна колекція” від салонів Crystal. Ніжні накидки, які створять недоторканий та тендітний образ в ранок нареченої, коли вам будуть робити весільний мейкап та зачіску. День весілля має бути бездоганним - тож розпочніть його по-королівськи.