Все готово

Дякуємо, що обрали салон CRYSTAL для свого майбутнього візиту.

Підтвердження надіслано на вашу електронну пошту.

Ознайомтесь із нашим каталогом онлайн та оберіть сукні які вам подобаються найбільше. Поділіться списком бажань із друзями!

Чекаємо на вас за адресою: г.Львов, ул. Кульпарковская, 64а

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся за нашим номером: +38 067 675 51 78

Слідкуйте за нами, щоб отримувати корисну інформацію та першими дізнаватись про новини салону.

Поширені питання стосовно примірки

Що потрібно взяти з собою нареченій у весільний салон для примірки сукні?

Ми розуміємо, наскільки важливо мати всі необхідні речі для примірки весільної сукні. Не соромтесь привезти свої весільні туфлі та аксесуари, щоб побачити повний образ, якщо це потрібно. Ми зробимо все можливе, щоб забезпечити вам ідеальний вигляд в день вашого весілля. Дуже чекаємо на зустріч з вами!

Скільки людей можуть бути на примірці сукні?

На зустрічі у салоні наречену можуть супроводжувати лише 4 особи (винятків наразі немає). За необхідності ми можемо надати вам планшет для зв’язку з іншими учасниками через FaceTime/ Zoom.

Скільки часу займає примірка?

Ми бронюємо 1 годину на кожну зустріч, щоб залишити достатньо часу для санітарної обробки виставкових залів між примірками

Чи потрібно робити зачіску та макіяж?

Ми не рекомендуємо наносити макіяж під час перевдягання, оскільки не хочемо, щоб ви ризикували забруднити свою прекрасну весільну сукню.

Ми щиро раді допомогти вам знайти ідеальну сукню для вашого найважливішого дня. Наша команда досвідчених консультантів готова надати вам індивідуальну увагу та допомогти ознайомитися з нашим широким асортиментом весільних колекцій.

Ми розуміємо, що це прийняття важливого рішення для вас, і наша мета – зробити ваш досвід роботи з нами приємним і незабутнім. У разі потреби змін або перенесення зустрічі, будь ласка, зв’яжіться з нами не пізніше, ніж за 48 годин до запланованого часу. Ми будемо раді задовольнити ваші потреби і знайти відповідну альтернативу.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами, щоб разом розпочати цю захоплюючу подорож. Якщо у вас виникнуть будь-які запитання або вам знадобиться додаткова допомога перед вашим візитом, будь ласка, не соромтеся звертатися до нашої команди.

Ще раз дякуємо вам за вибір салону CRYSTAL. Для нас є честю бути частиною вашого незабутнього дня.

Прокрутка к верху
4