Чому ми?

В салоні CRYSTAL представлено три власних бренди, виробництво яких знаходиться у Львові: WONÁ Concept, Eva Lendel та Rebel collection. Це бренди, які вже відомі у світі, а своїм дизайном та якістю давно завоювали любов наречених.

Наша команда - це професіонали, що роблять усе для того, щоб ви отримували найвищий рівень сервісу кожного дня: від атмосфери і до найменшої деталі на сукні!

Окрім стилістів-консультантів, в салоні завжди присутній кваліфікований майстер, який, при потребі, допоможе підкоригувати сукню.

Спеціальні послуги у CRYSTAL:

- Індивідуальне пошиття сукні за власним ескізом

- VIP примірка

- Доставка сукні додому на CRYSTAL Smart

- Ранок нареченої

- Зберігання сукні

- Система лояльності для постійних клієнтів

Ви мрієте, а ми втілюємо!

З любов’ю, CRYSTAL

Відгуки наших клієнтів

Diana Matviykiv

Після весілля взяла участь в конкурсі від Crystal і виграла костюм. Сподобалось, що костюм шили за моїми мірками та дозволили вибрати колір. Тут працюють дуже приємні дівчата. Завжди привітливі, посміхаються, пропонують всі можливі варіанти, враховують побажання, підказують. Цього разу велике дякую Олені та Ірі. У цей салон хочеться повертатись знову та знову. ❤️
Читати далі

Анна Сорока

Консультант Віта з першого погляду допомогла обрати сукню а Діана зробила все для того щоб сукня на мені виглядала ідеально❤️
Читати далі

Дария Семенко

Вже не вперше тут купую сукню і задоволена на всі 1000%! Сукні дивовижні і підійдуть до будь-якої події❤️ Персонал максимально привітний та чемний, сьогодні мені допомагала Ірина, була дуже уважною до побажань, дякую все дуже сподобалось Обов’язково прийду ще!
Читати далі

PRz Studia

Crystal ви любов ! Дякую Олені, за те що допомогла мені обрати сукню моєї мрії! Олена надзвичайно, приємна та світла дівчинка, яка професіонал своєї справи! Найщиріші рекомендації !♥️
Читати далі

Nadya Kardash

Незабутні враження та море емоцій. Я дуже рада, що обрала саме вас! Велике дякую консультанту Інні,яка зробила мою примірку комфортною та чудовою!!!
Читати далі
Онлайн запис