Ева Лендель
2025
Ivory, Light ivory
Ivory, Nude
Сукня Anisia – це сукня в стилі русалки зі знімною накидкою. Виготовлена з розкішної тканини Мікадо відтінку світлої слонової кістки. Накидка призначена для носіння під корсетом, додаючи елегантності та королівського шарму.
Це не суцільна сукня, а поєднання структурованого корсету та струмливої спідниці. Корсет застібається на шнурівку, що забезпечує ідеальну посадку та підкреслює силует. Позачасовий дизайн та вишукані деталі роблять сукню чудовим вибором для наречених, які прагнуть вишуканості та універсальності.
Ева Лендель
2025
Ivory, Light ivory
Ivory, Nude
На данный момент выбранное вами платье отсутствует в наличии в шоу-руме для примерки. Чтобы вы не пропустили возможность примерить это изысканное платье, просим вас заполнить форму, и мы сделаем все возможное, чтобы удовлетворить ваш запрос.
Заполните, пожалуйста, заявку на: