Вечірні сукні для справжніх леді

Шикарні, модні вечірні сукні з останніх колекцій провідних брендів легко купити у нашому салоні Crystal в Львові.  У нашому асортименті — вечірні та випускні сукні (усі фото представлені у каталозі) від світових будинків моди, а також власного виробництва. У нас ви знайдете найгарніші сукні для святкового заходу:

  • вечірні сукні та плаття;
  • плаття вечірні довгі;
  • плаття вечірні короткі

Наш салон спеціалізується на продажі весільних, вечірніх, випускних суконь (більше 150 моделей різних фасонів), а також - повного спектру весільних аксесуарів (фати, рукавички, біжутерія, діадеми, та інших важливих  дрібниць). Ми повсякчас слідкуємо за новинками в весільній та вечірній моді , тому пропонуємо вашій увазі крупний вибір розкішних.

З нами Ви зможете створити повноцінний жіночний образ на будь-якої події у житті: для торжеств і виходу в світ, вечірок і романтичних зустрічей, для прогулянок по місту і повсякденних справ, для офісної роботи і дачного відпочинку. Наша крамниця - набагато більше, ніж просто місце для покупок. Наша мета - надихати жінок на нові і сміливі рішення в одязі. Доступні ціни і величезний вибір великих розмірів.

 Ми співпрацюємо безпосередньо з покупцями, виключаючи посередників, тому наші ціни істотно нижче, ніж у конкурентів. Також доступною ціновою політикою сприяють високі темпи виробництва з мінімальними витратами ресурсів. Crystal  - джерело для нареченої: заможність фасонів, кольорів, декоративних прикрас та вбрань допоможуть знайти сукню мрії для самого очікуваного і хвилюючого дня всього життя.  А весільні сукні оптом - змога зробити щасливою не єдиний десяток дівчат і подарувати їм незабутні відчуття і емоції.


Каталог вечірніх платтів: різновиди, деталі

Деталі - ось перше на що звертають увагу. Для кожної жінки дуже важливе значення має пошук весільної сукні, проте не менш важливим компонентом є створення розкішного образу в цілому. Фата, туфлі, весільний букет мають гармоніювати з вашою сукнею

Вислів Коко Шанель про маленьку чорну сукню давно облетів увесь світ, але ми пропонуємо свою варіацію і звучить він наступним чином: кожна дівчинка повинна мати у своєму гардеробі принаймні одну вечірню сукню.

Вечірнє вбрання буває різне. Мода давно відійшла від стандартів світських заходів, але все ж таки правильно підібрана вечірня сукня формує першу думку про її власницю.

Не варто плутати вечірні сукні із випускними, адже це абсолютно різні категорії вбрання. Наприклад, вечірня сукня повинна бути легкою, невимушеною, проте водночас створювати неповторний образ. У той час, як більшість випускних суконь розкішні. 

Вечірня сукня може бути різної довжини: міді, максі чи мідл. Сукні вище коліна підійдуть для  ресторана чи вечірки. А сукні із максі довжиною послугують хорошим вбранням для театру та навіть випускного вечору.

Вечірня сукня - це незамінний атрибут у шафі кожної дівчини. Обирайте легку та невимушену сукню, середньої довжини та універсального кольору - це буде чудовим рішенням для такого вбрання.