Wona is you 1

“WONÁ – це ти”: WONÁ Concept group презентує новий проєкт

WONA – ЦЕ ТИ !

“WONÁ – це ти”: WONÁ Concept group презентує новий проєкт. WONÁ – це я. WONÁ – це ти. WONÁ – це кожна з нас. WONÁ Concept group презентує новий проєкт “WONÁ – це ти”. Головна його ідея — показати, що всі дівчата, без виключень, прекрасні і немає потреби підлаштовуватися під загальні «стандарти» розуміння краси.

Новий проект від woná concept

Дослідження Корнельського університету, проведене Лорі Нейбор і Джеффрі Собал, показало, що 70 відсотків наречених, які брали участь у дослідженні, хочуть скинути вагу. Таке прагнення дотримуватися нав’язаних стандартів краси й нібито “правильних параметрів” спотворює природну красу та індивідуальність людини, вганяє в рамки, знижує самооцінку, позбавляє любові до себе і впевненості. Частою причиною стає відсутність відповідних розмірів бажаної сукні.

Проект від woná concept
Сукні від woná concept

У зйомці для проєкту взяли участь 3 абсолютно різні дівчини, які представили 12 найпопулярніших моделей суконь від брендів і , що входять до WONÁ Concept group. Класичне і мінімалістичне, пишне за останніми тенденціями або приталене розшите мереживом і паєтками — кожна наречена знайде свою сукню, що підкреслить її індивідуальність і красу!

“WONÁ Concept і Eva Lendel – це впізнавані і популярні бренди не тільки в Україні, але і в Європі та США. Ми не могли залишитися осторонь і проігнорувати цю тему, оскільки нам важливо, щоб абсолютно кожна наречена змогла знайти свою сукню, відчувала себе красивою і впевненою, захоплювалася собою і своїм зовнішнім виглядом. Це й стало причиною й одночасно натхненням для створення проєкту”, – ділиться Ілона Шрамко, співзасновниця WONÁ Concept group.

Woná concept
Сукня від woná concept
Плюс сайз сукня від woná concept

Назва проєкту “WONÁ – це ти” транслює головні цінності WONÁ Concept group. В команді вважають, що процесом підготовки до весілля потрібно насолоджуватися. Жінки — справжні музи: їх краса, сила і воля духу стають натхненням для створення неймовірних образів бренду. В WONÁ Concept group прагнуть, щоб кожна жінка могла втілити свої мрії і не турбувалася про сантиметри, адже в цей період життя найцінніше — це почуття та емоції.

Весільна сукня woná concept
Весільна сукня від woná concept

WONÁ Concept

Eva Lendel

Agency:

Ladó Agency @lado.agency

Фотограф:

Сергій Васильєв @sergeyvasiliev1

Стиліст:

Анна Гончарова @aniahoncharova

Макіяж:

Ольга Остапчук @olhaostapchuk

Зачіски:

Павло Лотнік @pavellotnik

Асистент візажиста:

Маша Каиро @instagram.com/mashacairo

Моделі:

Олександра Киртока @alexkirtoka

Софія Возняк @svoz

Аліна Коваль @alinakoval._

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити до початку