Eva lendel less is more 2022 aretta 2

Eva Lendel Less is More 2022 Collection

Вона надихалася класикою, але хотіла додати нотку власного бачення. Вона хотіла виглядати елегантно і витончено, випромінюючи усю енергетику жіночності. Її погляд був упевненим, а рухи виражали витонченість. Вона – нова #evalendelbride Less is More 2022. Завдяки своїй легкості та чутливості колекція Eva Lendel 2022 була створена, щоб підкреслити красу кожної жінки.

Весільна колекція Eva Lendel Less is More 2022 вводить у весільну моду сміливі вирізи, приголомшливий об’єми та структури, делікатні прикраси, унікальні складки та багатошаровість, аби якнайкраще підкреслити фігуру нареченої. 

Весільна колекція Less is More 2022 складається з 63 весільних суконь у різних стилях та силуетах. У колекції представлено 20 суконь А-силуету, 29 фасонів “рибок”, 7 пишних бальних суконь, 2 комбінезони та 5 суконь довжини міді. Особлива увага приділяється знімним елементам: накидкам, шлейфам, спідницям і болеро.

Колекція поєднує мінімалістичні лінії в різноманітності силуетів, романтичні образи в більш насичених тканинах з делікатними прикрасами, серед такої різноманітності кожна наречена обере щось для себе. 

Нові сукні вже доступні до примірки у Crystal! Тож скоріш бронюй примірку та спробуй на собі образ нареченої Less is More 2022!

Eva lendel less is more 2022 collection
Колекція весільних суконь від eva lendel less is more 2022 collection
Колекція весільних суконь від eva lendel less is more 2022 collection у crystal salon

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити до початку