Весілля у класичному стилі — це про чіткі лінії, елегантність, лаконізм, мінімалізм та спокійні кольори. Класика існує поза часом та завжди актуальна. Головна умова — стриманість, відсутність зайвої помпезності та чудернацьких деталей. Що саме потрібно врахувати, обираючи класичний стиль для свого весілля — розповідаємо нижче.
Палітра свята
Традиційним кольором в оформленні класичного весілля вважається білий, проте цілком доречними будуть будь-які пастельні відтінки: бежевий, рожевий, ніжно-блакитний, сіро-бежевий тощо. Акцентами можуть слугувати м’які вкраплення золота та срібла — головне зберегти баланс.
Декор
Витончені флористичні композиції — краща окраса весілля у класичному стилі. Квіти на території проведення свята, у фотозонах чи на столах виглядатимуть розкішно й вишукано. Окрім того, мереживні деталі та гладкі тканини, свічки, кераміка й скло теж впишуться у загальну тематику весілля. Використовуйте витончені й водночас мінімалістичні елементи, що привертатимуть увагу гостей, але не виглядатимуть занадто пафосно.
Арка
Арка може бути зроблена повністю з квітів, прикрашена зеленню або ж виконана з елегантно задрапірованої тканини. Ніяких геометричних елементів чи килима на місці проведення весільної церемонії.
Поліграфія
Дизайн запрошень, таблиця розсадження гостей, іменні картки на столах, коробочки-компліменти для гостей та інші друковані елементи — усе має бути виконане в єдиному стилі. Як і в загальній палітрі свята, віддавайте перевагу білому або пастельним відтінкам з вкрапленням золота чи срібла. Папір повинен бути щільним і якісним — гладким або з лаконічним тисненням, а шрифт — прямим або курсивом.
Букет
Лаконічні білі троянди чи півонії, оздоблені зеленню — ось як виглядає типовий класичний весільний букет. Мінімалістично й витончено.
Торт
Класичний торт зазвичай складається з кількох ярусів і делікатно прикрашений невеличкими квітами, тонкими лініями або монограмою молодят. І, звичайно, він повинен бути білого кольору.
Образ нареченої та нареченого
Основа — елегантність, вишуканість та традиційність. Розкішна сукня з довгим шлейфом з гладкої тканини або ж мереживна модель А-силуету — вибір, звичайно ж, за нареченою. Прикраси варто обирати мінімалістичні, а взуття — лаконічне й передусім зручне. Нареченому радимо одягнути класичний смокінг, білу сорочку та метелик або краватку.